Hernička pro děti

Oznamujeme  otevření herničky pro děti, které doposud nejsou v MŠ zapsány. Každé pondělí od 14.30 - do

16.30 hodin. Děti si mohou v doprovodu rodičů hrát a seznamovat se s prostředím MŠ, s kamarády a personálem MŠ.

DĚNÍ V MŠ

17. 2. 2020-Animační program "Karneval plný smíchu"

30. 1. 2020 Recitační soutěž

21. 1. 2020 - Animační program - "Rytmy pro děti"

Podmanivé zvuky afrických bubnů Djembe zněly dnes naší školkou. Úsměv  na tvářích dětí prozrazoval, že si to opravdu užívají. Všichni společně hráli, zpívali, dirigovali a poznali několik nových hudebních nástrojů.  Domů si odnášeli spoustu zážitků a už teď se těší na další hudební setkání.

Zimní tvoření

Vánoce v MŠ

Mikulášská nadílka

Připravujeme se na večerní rozsvícení vánočního stromečku - 6.12. 2019

Adventní tvoření

PYŠNÁ PRINCEZNA

Ve čtvrtek 21. 11. 2019 jsme navštívili zlínské divadlo. Pohádka byla opět úžasně zahraná a nechyběly ani krásné písničky. Užili jsme si hezké dopoledne a už teď se těšíme na další divadelní představení.

HALLOWEEN

PODZIM