Den adventních věnců

27.11.2014 11:18

Letos proběhl již 3. ročník Dne adventních věnců ve škole . Ve středu 26. listopadu do školy zavítal každý, kdo měl náladu a chuť zhotovit si své vlastní adventní věnce na stůl nebo na zavěšení, svícny a další dekorace na sváteční stoly. Téměř šedesát dětí a dospělých prožilo příjemné odpoledne plné voňavého jehličí, vánočních ozdob a rozmanitých nápadů. Velký dík patří nejen pořadatelům, ale i čtyřem skvělým květinářkám, které každému rády poradily nebo pomohly. I jejich zásluhou odcházeli spokojení návštěvníci ze školy až ve večerních hodinách a těšili se na víkend, kdy se budou moci svými naparáděnými věnečky pochlubit na Adventní výstavě v Kulturním domě ve Vítonicích. Již tuto neděli si budeme moci zapálit první svíčku. Všem přejeme příjemné a klidné prožití předvánočního času.                                                                               Mgr. Jana Opluštilová