Den adventních věnců ve škole

22.11.2012 11:25

Ve středu 21. listopadu do školy zavítal každý, kdo měl náladu a chuť zhotovit si svůj vlastní adventní věnec, zvoneček na zavěšení nebo další dekorace na sváteční stoly. Téměř padesát dětí a dospělých prožilo příjemné odpoledne plné voňavého jehličí, vánočních ozdob a rozmanitých nápadů. Velký dík patří nejen pořadatelům, ale i čtyřem skvělým květinářkám, které každému rády poradily nebo pomohly. I jejich zásluhou odcházeli spokojení návštěvníci ze školy až ve večerních hodinách a těšili se na víkend, kdy se budou moci pochlubit a společně s ostatními návštěvníky Adventní výstavy v Kulturním domě si své naparáděné adventní věnečky prohlédnout.

Všem přejeme příjemné a klidné prožití předvánočního času!

Fotogalerie: Den adventních věnců ve škole

Tato fotogalerie je prázdná.