Den adventních věnců

27.11.2015 07:20

Ve čtvrtek 26. listopadu do školy zavítal každý, kdo měl náladu a chuť zhotovit si svůj vlastní adventní věnec nebo další dekorace na sváteční stoly. Téměř padesát dětí a dospělých prožilo příjemné odpoledne plné voňavého jehličí, vánočních ozdob a rozmanitých nápadů. Velký dík patří nejen pořadatelům, ale i čtyřem skvělým květinářkám, které každému rády poradily nebo pomohly. I jejich zásluhou odcházeli spokojení návštěvníci ze školy až ve večerních hodinách a těšili se na víkend, kdy se budou moci pochlubit a společně s ostatními návštěvníky Adventní výstavy v Kulturním domě si své naparáděné adventní věnečky prohlédnout.

Všem přejeme příjemné a klidné prožití předvánočního času!

                                                                                                                        Mgr. Jana Opluštilová