NAŠE STANOVISKO K PLÁNOVANÉ STÁVCE 27. 11. 2023

22.11.2023 09:20

Vážení rodiče,

nesouhlasíme s chystanými změnami, které vláda připravuje a které v mnoha ohledech negativně postihnou naše školství.

STÁVKU PODPORUJEME, ALE AKTIVNĚ SE JÍ NEZÚČASTNÍME!

Poté, co jsme pečlivě zvážili situaci, jsme se rozhodli ke stávce aktivně nepřipojit, protože chápeme, že pro množství rodičů je obtížné zajistit péči o dítě v době uzavření školy.

Vzhledem k tomu, že se ke stávce připojují zaměstnanci školní jídelny MŠ Radost, Bystřice pod Hostýnem, která zajišťuje stravování našich dětí, bude pondělní provoz změněn takto:

ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Provoz základní školy i školní družiny bude v běžném režimu, ale nebude zajištěn oběd. Děti si přinesou druhou svačinu místo oběda.

MATEŘSKÁ ŠKOLA

PROVOZ 6,15 – 12.00 hod.

Dopolední svačinku zajistí pracovnice naší školy (cenu svačinky uhradí rodiče ve škole dodatečně).

Oběd, který by splňoval normy stravování dětí předškolního věku, zajistit nemůžeme, proto bude provoz zkrácen do 12.00 hod.

Děkujeme za pochopení!

Zaměstnanci Základní školy a Mateřské školy Vítonice