První školní den

01.09.2014 14:37


Dne 1.září jsme již tradičně přivítali školní rok ve školních lavicích. Některé děti se do školy těšily na své staré kamarády, jiné šly do školy poprvé. Ve
třídě děti i jejich rodiče přivítala paní ředitelka s pedagogickými pracovnicemi a s paní starostkou Hradilíkovou.Prvňáčci obdrželi od obce dárečky na památku a od školy upomínkové listy, obrovitá lízátka a pomůcky na celý školní rok. Od svých nových starších spolužáků pak kytičky s přáním všeho nejlepšího. Poté jsme si napsali nebo nakreslili svá přáníčka na nafukovací balónky a poslali jsme je vzdušnou poštou tam, kde se "pěkná" přání plní. Dlouho jsme ještě odlétající balónky pozorovali a snažili se v záplavě barev vyhledávat ten svůj.  Se slíbením si všeho dobrého jsme školní rok 2014/2015 zahájili.

                                                                                                                                Mgr. Jana Opluštilová