Radujeme se z vítězství

28.04.2013 14:05

V neděli 28. 4. 2013 se žáci našeho tanečního kroužku zúčastnili krajské přehlídky Pódiových skladeb ve Zlíně. Stejně jako v loňském roce byla i letos k vidění spousta krásných choreografií ze Zlínska, Uhersko-Hradišťska, Kroměřížska, Vsetínska a dokonce i ze Slovenska.

Naše děti trénují 2x týdně a zaměřují se na moderní směry tanců. Při nácviku se učí současné taneční techniky, které postupně rozvíjejí a zdokonalují. U dětí klademe důraz na správné držení těla a na rozvoj jejich tanečního projevu. Tentokrát se naši tanečníci na přehlídce představili ve dvou choreografiích - "Dostaveníčko v cukrárně" a "Kamarádi s deštěm". Obě skladby se dětem moc povedly! Při vyhlášení jsme měli všichni velikou radost, neboť za svá vystoupení získaly děti zlatý a stříbrný certifikát a dokonce se staly celkovými vítězi ve své kategorii! Do školy jsme přivezli další pohár a spoustu zážitků z příjemně stráveného dne.

Opět musíme poděkovat maminkám, které nám pravidelně pomáhají s přípravami, líčením a česáním. Bez jejichž pomoci bychom se neobešli.

A co nás čeká dál? Celostátní kolo v O2 aréně v Praze!                                     Bronislava Holintová

 

Gratulujeme všem dětem z tanečního kroužku i paní učitelce Bronislavě Holintové za vzornou reprezentaci Základní školy ve Vítonicích. Děkujeme všem rodičům i zástupcům obce Vítonice za pomoc a stálou podporu.

Budeme držet našim dětem palce i 1. června v Praze!                                        Mgr. Jana Opluštilová