Taneční soutěž SEDMIKVÍTEK 2012

25.11.2012 14:21

V sobotu 24. 11. 2012 se děti z našeho tanečního kroužku zúčastnili taneční soutěže Sedmikvítek, která se konala v TYMY Centru ve Všetulích. Atmosféra celé akce byla opravdu úžasná. Sjelo se sem 300 soutěžících z Olomouce, Přerova, Prostějova, Holešova, Svitav a Třebíče. K vidění byly nejrůznější taneční styly – hip hop, street, disco dance, show dance, scénický tanec i tance společenské.  O to větší bylo naše překvapení, když jsme při vyhlašování výsledků naší kategorie disco dance a show dance slyšeli: „A druhé místo získává ZŠ a MŠ Vítonice“. V takovéto konkurenci je to opravdu úspěch a nutno říct, že děti skladbu zatančily s chutí a zcela bez chybičky. Naši tanečníci odjížděli s medailemi na krku a s úsměvy na tvářích. Do sbírky jim tak přibyl další pohár.

My všichni gratulujeme a jsme na ně pyšní!                                          Bronislava Holintová

 

Fotogalerie: Taneční soutěž SEDMIKVÍTEK 2012

Tato fotogalerie je prázdná.