Taneční soutěž v Praze

02.06.2013 14:58

Den dětí, 1. červen 2013, strávili žáci z našeho tanečního kroužku v O2 ARÉNĚ v Praze, kde se zúčastnili soutěže pod názvem "Česko se hýbe". Pořadatel akce Český svaz aerobiku, fitness a tance zaplnil startovní listinu 240 choreografiemi a musel se připravit na obrovské množství soutěžících a diváků.

Po příjezdu našeho autobusu k O2 aréně si děti svou skladbu vyzkoušely. O chvíli později již měl náš tým "vizážistek" plné ruce práce. O účesy se jako obvykle postarala paní Lesáková a paní Kodytková, další maminky, jmenovitě paní Klvaňová, Pírková, Zmrzlíková, Gregušová, Ondroušková a Nováková pomohly s líčením, oblékáním a rekvizitami. Nervozita před vystoupením byla znát spíše na nás dospělých, ale děti nás opět mile překvapily. V báječné atmosféře O2 arény a za vydatného povzbuzování nás všech zatančily svou skladbu stoprocentně a s úsměvy na tvářích na pódiu opravdu zazářily! Paní ředitelka Jana Opluštilová, obě trenérky – Bronislava Holintová a Magda Kutrová, všechny maminky, tatínci i ostatní příbuzní, kteří přijeli „své tanečníky“ podpořit, mohli být na své děti opravdu hrdí. Jejich vystoupení bylo tím nejkrásnějším poděkováním svým rodičům, učitelkám i zástupcům Obce Vítonice za podporu činnosti zájmových aktivit.

Po vystoupení následovalo natáčení společného klipu všech účinkujících, které bude odvysíláno Českou televizí v sobotu 8. 6. 2013 v 9. 50 hodin na ČT sport.

Z 33 choreografií jsme skončili do 10. místa, což je v tak velké konkurenci obrovský úspěch. V upomínku na tento velký den dostaly děti medaile a účastnický list. Na závěr čekalo děti překvapení v podobě vynikajícího dortu - krásné marcipánové cukrárny, který dětem připravila paní Kodytková.

Děkuji všem za krásný den a jsme rádi, že jsme tak báječně zakončili letošní "taneční" sezónu.

Těším se s Vámi nashledanou v příštím školním roce!

 

                                                                                    Bronislava Holintová, vedoucí tanečního kroužku