Triatlon v Ústí

30.09.2012 14:27

Koncem září vyrazili žáci naší školy do Ústí, aby zde změřili síly v triatlonu. V osm hodin ráno jsme se společně sešli s žáky ZŠ Jindřichov, ZŠ Opatovice, ZŠ Skalička, ZŠ Černotín a samozřejmě i s pořádající školou v Ústí. Po slavnostním přivítání šli na řadu všichni prvňáčci. Soutěžili v jízdě na kolečkových bruslích, vytrvalostním běhu a jízdě na koloběžce. Po nich následovali žáci 2. a 3. ročníku, kteří měli místo koloběžky kola. Třetí kategorii zastupovali žáci 4. a 5. ročníků. Při čekání na soutěžení, mohly děti využít krásné nové hřiště s průlezkami, lanovkou či pavoučí dráhou. Všichni jsme byli velmi napjati, jak to všechno dopadne. Medaile si přivezli naši nejmenší Kristýna Ondroušková, Tomáš Greguš a Kristýna Smajdorová i žáci čtvrtého a pátého ročníku Tereza Ondroušková, Vlastimil Sebastian Beza a Vendula Jasioková. Díky výborné organizaci a krásnému počasí, jsme si užili moc hezké zářijové dopoledne.                                                                                                Mgr. Jana Opluštilová