Turnaj ve vybíjené

24.06.2013 13:57

V pondělí 24. 6. 2013 sehráli žáci naší školy přátelský turnaj ve vybíjené. Hosté k nám přijeli ze Základní školy v Ústí. Žáci byli rozděleni do dvou družstev - 1. - 2. ročník a 3. - 5. ročník. Za bouřlivého povzbuzování domácích se podařilo žákům 1. a 2. ročníku zvítězit a putovní pohár pro mladší kategorii zůstává pro následující školní rok u nás ve Vítonicích. Starší žáci si vedli také výborně, ale na vítězství to nestačilo. Pohár pro starší kategorii si odvezli žáci z Ústí.

V tomto turnaji byli vybráni nejlepší hráči - za naši školu to byl Patrik Mikulík a Vlastimil Sebastian Beza, dalšími vynikajícími hráči byli Jiří Heryán, Tereza Gregušová, Dominik Frélich a Tereza Ondroušková.

Děti hrály týmově a ukázaly, že jsou silnými soupeři. Všichni naši hráči si zaslouží pochvalu nejen za to, jak skvěle nás reprezentovali, ale také za to, jak pilně trénovali. Těšíme se v září na setkání v Ústí - tentokrát se bude soutěžit v triatlonu.                                            Bronislava Holintová, učitelka tělesné výchovy