Turnaj ve vybíjené

28.06.2016 10:24

V pátek 24. června jsme zápolili ve vybíjené s borci z Opatovic. Soutěžili jsme ve třech kategoriích.

Pohár v 1. kategorii si odvezli žáci základní školy v Opatovicích, ale poháry ve 2. a 3. kategorii zůstaly ve Vítonicích. Zasloužili se o ně ve 2. kategorii Valerie Šrámková, Tereza Machačová, Marcela Poláková, Daniel Novák, Václav Jež a ve 3. kategorii Kristýna Ondroušková, Tereza Pechová, David Blaško, Tereza Gregušová, Kateřina Klvaňová a Patrik Mikulík. Sportu zdar!!!

Velké poděkování patří paní starostce a pracovníkům obce za instalaci záchytných sítí a obnovení vyznačení hřiště a místním hasičům za zapůjčení a postavení obřího přístřešku a zřízení "osvěžující stanice". Horké dopoledne jsme si řádně užili.

                                                                                                                    Mgr. Jana Opluštilová