ŠKOLNÍ ROK 2023 - 2024

POHÁDKOVÝ ROK

První říjnový týden ve družině

Přestože už máme říjen, počasí je stále krásné. Snažíme se proto trávit co nejvíce času venku. Tento týden jsme stavěli domečky pro skřítky. Žáci spolupracovali ve dvojicích a trojicích. Nejdříve si vybrali vhodné místo a nasbírali nejrůznější přírodniny. Pak už dali prostor své fantazii  a začala vznikat zajímavá díla. Při závěrečném hodnocení jsme se shodli na tom, že všechny domečky jsou krásné a jedinečné.

Podobné  tvořivé aktivity čekají děti i v dalších měsících. Vždyť se špetkou fantazie je život vždy o něco barevnější a hezčí:-)

Příprava na kytici ze šišek

Září ve školní družině

Měsíc září je jako obvykle věnován seznamovacím hrám. Věnujeme se kolektivním hrám ve třídě, hrajeme stolní hry, karetní hry a šachy. Za pěkného počasí pobýváme na školní zahradě, na hřišti u školy nebo na víceúčelovém hřišti. V rámci zářijového tvoření jsme z brambor a přírodnin vyráběli zvířátka a postavičky. Nově zařazujeme pravidelná sportovní odpoledne, na která se děti můžou těšit vždy ve středu.

Školní rok

ROK  PLNÝ  BAREV